مترور : نخستین تارنمای متره برآورد و اصول حاکم بر پیمان در ایران

09038381937  تلفن ، @metror  :کانال تلگرام 

www.metror.ir
Menu

کتاب و جزوه های مترور

بنام خداوند جان و خرد

آیین نامه تارنمای مترور ( توافقنامه  انجام خرید‌ها از تارنمای مترورو بازپس گیری مبلغ ها از این تارنما) ویرایش 10 :

1- تعریف ‌مشتری و‌ خریدار: خریدار یک مشتری است که از تارنمای مترور به نشانی metror.ir یا لینک‌های درون این تارنما خریدی انجام داده و برای آن وجهی را به حساب مدیر تارنمای مترور واریز نموده‌ باشد. این آیین نامه ، تنها خریداران را در دامنه‌ی خدمت رسانی قرار می‌دهد و مشتریانی که وجهی را پرداخت نمی‌کنند را در بر نمی‌گیرد.
2- بازه‌ی زمانی و دسترسی ها به فایل و نسخه خریدها در تارنمای مترور:
21 خدمت های پس از فروش : دسترسی به دانلود فایل‌های خریداری شده ، از زمان واریز وجه و پذیرشِ خرید تا 93 روز ویا تنها تا 20 بار دانلود ، در حساب کاربری خریدار درتارنمای مترور پایا می‌باشد و واخواهی صورتحساب‌ها جهت بررسی نیز تنها در همین بازه ازخریدار پذیرفته خواهد شد، اگر فایل‌ها بازنگری شوند تارنمای مترور می تواند به دلخواه ، امکان دانلود رایگان یا خرید با تخفیف ویژه‌ی ویرایش‌های تازه یا برخی از آنها را در این دامنه‌ی زمانی ،‌ برای خریداران پیشین یا دامنه‌ای از آنها شدنی نماید.

یادآوری :  خریدار، بدون دریافت نامه‌ (اجازه کتبی) ازسوی مدیر تارنمای مترور نباید خریدهای خود از این تارنما یا خدمت‌های پس از فروش دریافتی را به دیگران واگذار یا به فروش برساند ، یا رونوشت سازی و یا پخش و همگانی سازی نماید.
2-2 : دوره های آموزشی : تارنمای مترور تنها تامین کننده استاد ویا جزوه تدریسی دوره‌ هاست و تعهد دیگری بر دوش ندارد.

3- صورت‌حساب و پیش صورت‌حساب‌ها : صورت حساب ها ( فاکتورها ) و پیش صورتحساب‌ها(پیش فاکتورها)ی تارنمای مترور، فایل الكترونيكي می‌باشد، فرستادن نسخه‌ی چاپیِ آنها برای مشتری ، با درخواست و به هزینه وی شدنی است، اما بایدی نیست.
4- دامنه پس گرفتن بهای پرداختی :
4 -1  مبلغ پرداخت شده برای خريد کتاب و جزوه های مترور (‌ مشمول آيين نامه مواد 34 و 35 قانون تجارت الكترونيك )

از آن روی که كتاب‌ها ، فایل‌ها ، بسته هاي آموزشی و جزوه‌های رایانه‌ای یا نگارش چاپی آنها و CD یا DVD های مترور ، دربرگیرنده‌ی‌بند «الف» و «د» زیر ماده 1 از آيين نامه ماده های 38 و 42 قانون تجارت مي‌گردند و به روشی به روال همچون رایانه‌ای ، رایانامه‌ای ، دادن پیوند دانلود يا دیگر روش های مانند آن یا پیش از زمان 7روزه قانوني، همچون به روش‌های یاد شده یا روش پستی به دست خريدار رسیده يا دانلود آن براي وي فراهم می‌شود ، وجه پرداختي برای دریافت اینگونه خریدها و هزینه‌های پستی آنها ، به خریدار پس دادنی نیست ، اما اشتباه از هردو سو با پذیرش‌آن از سوی تارنمای مترور و در دامنه‌ی این آیین نامه ، برگشت پذیر است.
یادآوری :  هرگونه کوتاهی از سوی خریدار در بارگیری و تعداد آن و به کارگیری فایل‌ها و یا دریافت بسته‌های پستی یا هر آنچه خرید نموده ، با خریدار می‌باشد و در برگیرنده‌ی بازگشت ناپذیر بودن هزینه‌ی پرداخت شده خواهد بود.
4-2  بازپس‌گیری مبلغ پرداختی برای نام نویسی‌ها و انصراف از شرکت در دوره ها :
4-2-1  : بازگشت و پس گیریِ بهای نام نویسی در دوره ها براساس آیین نامه‌های شرکت‌های برگزار کننده خواهد بود و تارنمای مترور تعهدی بر دوش ندارد.
4-2-2 : آن بخش از مبلغ كه برای فايل‌ها، جزوه دوره و كتاب‌ها و در دامنه‌ی این آیین نامه ، از خریدار دریافت شده ، پس‌دادنی نمی‌باشد.
5- روش دریافت مبلغ های پس گرفتنی : خریدار باید درخواست پس گیری وجه پرداختی را با بیان شماره صورتحساب(یا پیش فاکتور) و برهان بازپس‌گیری آن به همراه شماره حساب یا شماره کارت بانکی به نام خود ، به یارانامه یا تلفن همراه نگاشته شده‌ی زیر بفرستد و بین ساعت 8 تا 16 تلفنی به آگاهی مدیرتارنمای مترور برساند ، تارنمای مترور دست بالا در مدت 3 روز كاري از زمان دریافت درخواست ، بررسی و پاسخ آن را می‌دهد و اگر مبلغی بازپس دادنی باشد به حساب خریدار باز می‌گرداند.
6- این توافقنامه همزمان با انجام خرید از سوی خریدار، مورد پذیرش تارنمای مترور و خریدار می باشد.
 
بازنگری  10  :  19  فروردین ماه 1396    (دگرش توافقنامه‌ای  آیین نامه)

تلفن :‌09038381937 
رایانامه : metror.civil@gmail.com   ,   info@metror.ir 
 • بازنگري 01 : 13-05-1392
 • بازنگري 02 : 16 بهمن 1392
 • بازنگري 03 : 23 فروردين 1393 ( عدم امكان صدور نسخه فيزيكي فاكتورها )
 • بازنگری 04 : 24 فروردین ماه 1394 ( امکانات و محدودیت دسترسی و تعداد دانلود فایل‌ها )
 • بازنگری 05 : 8 خرداد ماه 1394 
 • بازنگری 06 : 5 مرداد ماه 1394 
 • بازنگری 07 :    17 فروردین ماه 1395  ( تغییر در حقوق دسترسی به فایل های خریداری شده )
 • بازنگری 08 :  31 اردیبشت ماه 1395  ( فارسی سازی آیین نامه وکم و زیاد نمودن بازه ها  )   
 • بازنگری 09 : 24 دی ماه 1395
 • بازنگری 10 : 19 فروردین ماه 1396
 • دریافت نسخه پی دی اف
 
پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (Law-metror-v10-1396.pdf)فایل آیین نامه تارنمای مترور در خرید و بازگشت وجهبازنگری 10 آیین نامه به تاریخ 19 فروردین ماه 139696 kB3453

 صورتحساب های متفرقه یا خریدهای بدون ثبت نام  را ،
از روش کارت به کارت ، پرداخت نمایید :
پس از پرداخت وجه ، کدرهگیری و نام محصول‌ را 
به شماره 09038381937 پیامک ، تلگرام یا واتس اپ نمایید.ورود و برون رفت

درود بر شما

Register