آموزش های رو در رو

09038381937  تلفن ، @metror کانال تلگرام 

www.metror.ir
Menu

کتاب و جزوه های مترور

کارگاه‌های آموزشی زیر توسط سایت مترور ، آموزش این دوره به دست آقای مهندس احمدرضا جعفرزاده خواهد بود :

 

1- کارگاه آموزشی برآورد، پیشنهاد قیمت و انجام تعدیل براساس‌بخشنامه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، 23 اردیبهشت ماه 95 ، اصفهان  ( پیوند آگهی و نام نویسی )

 

2- کارگاه آموزشی یک روزه‌ی  " تهیه و تنظیم و بررسی و داوشنامه دیرکردها و ادعا در پیمان‌های با روال 4311 و EPC صنعتی 5490 بخش داخل" 6 خردادماه 1395 - اصفهان ( پیوند اگهی و نام نویسی در کارگاه آموزشی تهیه ، تنظیم و بررسی داوشنامه دیرکردها و ادعا )

 

3- لینک واریز وجه به روش آسان  پرداخت 

 برای نام نویسی های گروهی تماس بگیرید. ( 09138381938 )

 

پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (AV4-HG9501.pdf)کارگاه آموزشی برآورد، پیشنهاد قیمت و انجام تعدیل23 اردیبهشت ماه 1395 - اصفهان802 kB711

با درود

با توجه به تدریس دوره های درخواستی جهت سازمان های مختلف ( شهرداری ، فولاد و ... ) در زمستان 94 ، متاسفانه در حال حاضر امکان برگزاری دوره تاخیرات و ادعا که قول برگزاری مجدد آن را توسط سایت مترور برای زمستان 94 داده بودیم وجود ندارد ، امیدواریم بتوانیم فرصتی را فراهم نماییم تا این دوره به طور اختصاصی توسط سایت مترور در یکی از ماه های بهمن یا اسفند برگزار گردد.

با سپاس از پیگیری های شما کاربران عزیز

سایت مترور با همکاری برخی از سازمان های استان اصفهان همچون اتاق بازررگانی صنایع و معادن و انجمن شرکت های ساختمانی و راهسازی و تاسیساتی اصفهان و چند سازمان سرشناس دیگر، یک همایش آموزشی یک و نیم روزه را در 14 و 15 آبان ماه 1394 در محل اتاق بازرگانی شهر اصفهان برگزار می نماید ، نام نویسی اعضای اتاق بازرگانی در این سمینار با ارائه معرفی نامه از اتاق بازرگانی اصفهان رایگان خواهد بود. آگهی بیشتر از همایش را می توانید از پیوند زیر دریافت و در این سمینار آموزشی نام نویسی فرمایید.جستار ها (سرفصل های) آموزشی این همایش شامل بخشی ازپیمان رسیدگی (‌برخی سیلابس ها و به گونه  فشرده ) وشرح بی کم و کاست دیکرد ها ( تاخیرات) و ادعا خواهد بود و شرکت کنندگان می توانند پکیج سمینار و کتاب ضریب بالاسری پیمان در قطع وزیری را با تخفیف ویژه خرید نمایند.

- پیوند آگهی همایش یک و نیم روزه دیرکردها و ادعا

 

- لینک نام نویسی در این همایش آموزشی

 


سرپرست نام نویسی در سایت مترور - خانم حاج غلامی  09138381938

دوره آموزشی برآورد و پیشنهادقیمت

سایت مترور این دوره دو نیمروزه را در تاریخ های 25 و 26 شهریورماه 1394 در مجتمع فرهنگی فرشچیان اصفهان برگزار می نماید.( ساعت 8:30 صبح الی 13:00 )

اطلاعات بیشتر و تخفیف و نحوه ثبت نام در این دوره

محل برگزاری محدودیت ظرفیت دارد :

ظرفیت این دوره تکمیل شد.

این دوره برگزار گردید.

 

 

پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (AV3-HG551-metror-ir.pdf)اطلاعات دوره آموزشی برآورد و پیشنهاد قیمت :سرفصل ها و تخفیف و نحوه ثبت نام568 kB1022

در پی استقبال گرم شما عزیزان از برنامه های ما در اقصی نقاط ایران و با تدریس‌ آقای مهندس جعفرزاده ، یک سمینار آموزشی دو روزه را برگزار می نماییم و این بار در هتل کوثر اصفهان پذیرای شما هستیم.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این سمینار کلیک نمایید .

ثبت نام در این دوره اتمام یافته است.

مدیربرنامه ریزی سایت - حاج غلامی

 

لازم می دارد تشکر خود را بابت بذل توجه قائم مقام محترم شرکت جهادنصر سیرجان و همچنین همکار گرامی جناب آقای مهندس تجلی جهت همکاری در برگزاری دوره آموزشی " پیمان و رسیدگی و " لایحه تاخیرات و ادعا " که در تاریخ های 14 الی 16 مردادماه 94 در شرکت مذکور در شهر سیرجان با تدریس آقای مهندس جعفرزاده برگزار گردید اعلام داریم.

تیم سایت مترور

سایت مترور یک کلاس یکروزه آموزشی را با هزینه ثبت نام بسیار مناسبی در شهریور 94 در تهران برگزار می نماید.

اطلاعات تکمیلی بزودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

در پی برگزاری موفق دوره های آموزشی تخصصی و سمینارهای اختصاصی در تهران ، اصفهان ، شیراز و چند شهردیگر کشور با تدریس آقای مهندس احمدرضا جعفرزاده  ، اینک یک دوره آموزشی دو روزه منحصر به فردی را در 10 و 11 مردادماه 1394 در سالن همایش‌های هتل مارلیک تهران برگزار خواهیم نمود .

در این دوره‌ی دو روزه دو موضوع پرکاربرد در اصول حاکم بر پیمان شامل پیمان و رسیدگی و لوایح تاخیرات‌ وادعا تدریس و درپایان به شرکت کنندگان گواهینامه حضور در دوره اعطا خواهد شد.

 

فراگیری دو موضوع پرکاربرد و مهم در اصول حاکم بر پیمان در یک دوره آموزشی و دریافت گواهینامه دوره

با تدریس متخصص و مدرس اصول حاکم بر پیمان  :  آقای مهندس احمدرضا جعفرزاده مدیر سایت مترور اولین و تخصصی ترین سایت متره و برآورد و اصول حاکم بر پیمان در ایران

نویسنده‌ی اولین کتاب ضریب بالاسری پیمان  در تاریخ صنعت کشور با شرح وآنالیزکامل ضریب بالاسری در انواع پیمان

ثبت نام و دریافت اطلاعات دوره آموزشی 2 روزه پیمان و رسیدگی و لایحه تاخیرات و ادعا 

 حاج غلامی

مدیر برنامه های سایت مترور

 09138381938

 

 

ليست دوره هاي حضوري كه به زودي برگزار مي گردند ، يا درحال برگزاري هستند ، ويا تازه اتمام يافته در اين لينك مشاهده فرماييد:      دوره هاي آموزشي حضوري

آسان پرداز

براي پرداخت  صورتحساب  ، روي لوگوی به پرداخت ملت كليك نماييد :
http://metror.ir/shaparak/
یا به شماره کارت زیر واریز کنید
یااز طریق کد یو اس اس دی موبایل واریز فرمایید.
پس از پرداخت وجه ، کدرهگیری و نام محصول‌را به شماره 09038381937 یا تلگرام زیر بفرستید :     metrorir@


شماره کارت جهت واریز مستقیم :ک
د پرداخت از طریق تلفن همراه  USSD code
*788*999*652867#

و خرید شارژ 
http://metror.charg.ee/

ورود و برون رفت

درود بر شما

Register